logo

Montované domy

Drevodom – stavba budúcnosti.

Drevo je oddávna v spojitosti s človekom, sprevádza ho na každom kroku. V obydliach veľmi pozitívne pôsobí na jeho psychiku, v interiéri vytvára neopakovateľnú harmóniu a pohodu. Pre jeho vynikajúce stavebné vlastnosti , dostupnosť, ľahkú opracovateľnosť a priaznivú cenu bolo už v dávnych dobách základným stavebným materiálom.

Aj keď boli obdobia, kde ho nahrádzali iné materiály, ono tu zostalo a v kombinácii s modernými prvkami získava stále väčšiu popularitu. Už niekoľko desaťročí je vo svete trend stavať domy z dreva. Nosné konštrukcie obvodových stien, stropov, priečok a krovu sú z formátovaného ihličnatého reziva, opláštenie stien je z drevoštiepkových panelových dosiek. Výborné tepelno-izolačné vlastnosti a dobrú nepriezvučnosť zabezpečuje minerálna vlna uložená medzi konštrukciou a sadrokartónové vnútorné obklady vytvoria prirodzenú klímu v takomto dome.

Úspory energií, vysoká variabilita priestoru, rýchla výstavba, možnosť stavať aj v zimných mesiacoch a zväčšený vnútorný priestor sú veľkou výhodou oproti klasickému domu.
Neprehliadnite:
Spolupracujeme:

MONTOVANÉ DOMY

A DREVODOMY

_______________

_______________

_______________

 

 

 

Copyright © 2009 Ing. Jaroslav Minár JAVAS, Nitra, tel: +421 903 715 925, tel./fax.: +421 37 650 4729   |   Stránku vytvoril a prevádzkuje EWORKS.sk