logo

Byty, domy, pozemky, nehnuteľnosti, predaj, prenájom, kúpa - Nitra, Slovensko.

Predaj Polyfunkčný objekt Ivanka pri Nitre Nitra (Číslo inzerátu 001662)


Pridané: 05-04-2019 12:44Mesto / obec: Ivanka pri Nitre
Typ nehnuteľnosti: Polyfunkčný objektPresná lokalita: Nitra
Rozloha: 2354 m2 Cena: 690 000,- EUR  /  20 786 940,- Sk
Počet izieb: Žiadne (neuvádza sa) 

Ďalšie informácie:

Na predaj polyfunkčný objekt v Ivanke pri Nitre. Nachádza sa v intraviláne obce, vo vzdialenosti 8 km od centra mesta. Pozostáva zo 4 samostatných nehnuteľností: 1) Bar s herňou a krytou terasou, 2) Predajňa/sklad, 3) Ubytovacie zariadenie a 4) Rodinný dom so záhradou. Všetky IS sú zavedené do objektu - elektrická prípojka 220/380 V, plyn, mestská voda i kanalizácia. Objekt má vlastnú kotolňu so solárnymi kolektormi, ústredné kúrenie. Každá budova je murovaná stavba z tehál, obytné časti so zateplením.


V prednej časti objektu pri hlavnej ceste sa nachádza predajňa/sklad, s kuchynkou a sociálnymi zariadeniami. Predajňu je možné upraviť podľa potreby na rôzny účel využitia, ako predajné, výstavné, skladové, administratívne, či iné priestory. Táto časť je prepojená súvislou strešnou konštrukciou s budovou baru a herne. Prestrešený priestor pokračuje aj z bočnej strany baru a vytvára pohodlnú krytú terasu na posedenie pre návštevníkov.


V strede objektu s priestranným dvorom je ubytovacie zariadenie, ktoré pozostáva zo šiestich samostatných apartmánov. Každý z nich má obytnú miestnosť, kuchynský kútik kúpeľňu a WC. Apartmány sú kompletne zariadené a vybavené k prenájmu.


Poslednou nehnuteľnosťou v rámci objektu je  4-izbový rodinný dom. Od prednej časti je oddelený murovanou ohradou, čo zabezpečuje dostatok súkromia. Za domom je udržovaná záhrada s okrasnými drevinami a miestom na relax.
 

Celková výmera pozemkov je 2354 m2. Objekt má mnohostranné využitie. Je ohradený/oplotený, vo dvore je dostatok parkovacích miest. Nachádza sa na lukratívnom mieste s dobrým napojením na existujúcu infraštruktúru i rýchlostnú komunikáciu R1 (južný obchvat mesta). Nehnuteľnosti majú strategickú polohu vzhľadom k dobrej dostupnosti do centra mesta, do priemyselného parku, či okolitých okresných miest a obcí. Cena nehnuteľností komplet - 690.000 €. Túto ponuku nájdete exkluzívne len u nás. Kontakt a bližšie informácie - 0903 715 925, realityjavas.
Späť

	   
Neprehliadnite:
Spolupracujeme:

MONTOVANÉ DOMY

A DREVODOMY

_______________

_______________

_______________

 

 

 

Copyright © 2009 Ing. Jaroslav Minár JAVAS, Nitra, tel: +421 903 715 925, tel./fax.: +421 37 650 4729   |   Stránku vytvoril a prevádzkuje EWORKS.sk