logo

Byty, domy, pozemky, nehnuteľnosti, predaj, prenájom, kúpa - Nitra, Slovensko.

Predaj Pozemok Veľká Lomnica okr. Kežmarok (Číslo inzerátu 001897)


Pridané: 07-03-2023 13:11Mesto / obec: Veľká Lomnica
Typ nehnuteľnosti: PozemokPresná lokalita: okr. Kežmarok
Rozloha: 10 ár Cena: 190,- EUR/m2  /  5 724,- Sk/m2
Počet izieb: Žiadne (neuvádza sa) 

Ďalšie informácie:

Predáme lukratívny stavebný pozemok na hranici golfového areálu Veľká Lomnica. Nachádza sa v krásnom prírodnom prostredí pod Vysokými Tatrami. Pozemok je rovinatý, s dobrým prístupom. Výmera 10 á, zavedené IS (voda, elektrina, plyn, kanalizácia, dátový kábel), prístupová cesta sa buduje. V zmysle schváleného územného plánu je pozemok určený na bývanie.

            Lokalita je výnimočná svojou ideálnou polohou. Okrem príjemného a tichého miesta na bývanie, či rekreáciu s jedinečným výhľadom na Tatry, je veľkou výhodou celoročne dobrá dostupnosť autom, či železnicou. Neďaleko začína Tatranský národný park, v blízkosti je vyše 160 km cyklotrás, v zime bežecké trate, obľúbené termálne kúpaliská Aquacity Poprad a Vrbov. Samozrejme je k dispozícii najväčší golfový rezort na Slovensku - Black Stork Veľká Lomnica. Na južnej strane golfového ihriska je geotermálny vrt s teplotou 61,8°C, ktorý bude v blízkej budúcnosti využitý v termálnych kúpeľoch (stavba zahájená 2019). Lokalita je vzdialená len 14 km od letiska Poprad, 40 km od hraníc s Poľskom a 7 km od lyžiarskych svahov a turistických chodníkov v Tatranskej Lomnici.

            Majiteľ pozemku si môže realizovať architektonické riešenie domu podľa vlastných požiadaviek. V prípade záujmu zabezpečíme výstavbu domu na kľúč. Následne je možnosť zabezpečiť servis upratovania, záhradníckych služieb, údržby cesty počas zimných mesiacov, prípadne ochranu objektu kamerovým systémom podľa požiadaviek klienta.

            Predajná cena pozemku je 190 €/m2. V cene je kompletný právny servis. Kontakt a bližšie informácie: 0903 715 925, realityjavas.

Posledný voľný pozemok v lokalite.
Späť

	   
Neprehliadnite:
Spolupracujeme:

MONTOVANÉ DOMY

A DREVODOMY

_______________

_______________

_______________

 

 

 

Copyright © 2009 Ing. Jaroslav Minár JAVAS, Nitra, tel: +421 903 715 925, tel./fax.: +421 37 650 4729   |   Stránku vytvoril a prevádzkuje EWORKS.sk